Sanal Alemin En Sulu Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Alemin En Sulu Forumu

Sanal alemin en sulu forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bir Arkadaşımın bana yazdığı Komik Bir Mektup ( Kahkahalara boğulacaksınız) Benden Garanti

YazarMesaj
tsubasaBaro
Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 8

Bir Arkadaşımın bana yazdığı Komik Bir Mektup ( Kahkahalara boğulacaksınız) Benden Garanti Empty
MesajKonu: Bir Arkadaşımın bana yazdığı Komik Bir Mektup ( Kahkahalara boğulacaksınız) Benden Garanti   Bir Arkadaşımın bana yazdığı Komik Bir Mektup ( Kahkahalara boğulacaksınız) Benden Garanti Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 9:33 pm

Sevgili Barış,

Bilirsin her zaman Kudret Sabancı gibi ünlü bir yönetmen olmanın hayalini kurardım. Bunun üzerine ben de evde kendi filmimi çekmeye karar verdim. Adını da Akdeniz Korsanları koydum. Başrlde yer alan Can ve iyi evcil bülbülüm, içi elmas dolu bir define sandığını kotür bir korsan gemisinden kurtaracaktı. Arkadaşımla birlikte garajdaki yiyecekleri ve etrafta bulduğumuz ağaçları uhu kullanarak birbirine yapıştırdık. Böylece 59 metre uzunluğunda bir gemi inşa ettik. Daha sonra bu gemiyi banyoda bulunanbi şişenin içindeki suya indirdik. Çamaşır makinesinin merceğinden bakıp "Motor!" diye bağırıdım. Arkadaşım Can geminin içine atlayıp annem tarafından canlandırılan korsanla savaşmaya başladı. Her şey çok güzel gidiyordu. Tam "Kes" diye bağıracaktım ki birden etraftan berbat su sesi gelmeye başladı. Her yeri kola kaplamıştı. Biz film çekimiyle ilgilenirken bülbülün gemide delikler açtığını fark etmemiştik. Deliklerden 89 tanesini biraz yastık kullanarak kapatmaya çalıştım ama işe yaramadı. Büyük bir çatırt sesinin ardından gemi demir gibi batmaya başladı. Bu durmda söyleyecek bir tek şey kalmıştı "Gemiyi boşaltın!" . Eeeee Barış benim hikayem böle. Sen nasılsın cevabını bekliyorum...

xD Ben Kahkahalar Atmıştım xD

Bir Arkadaşımın bana yazdığı Komik Bir Mektup ( Kahkahalara boğulacaksınız) Benden Garanti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dijital Mektup
» Komik Kehanetler