Sanal Alemin En Sulu Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Alemin En Sulu Forumu

Sanal alemin en sulu forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hala inanamiyorum

2 posters
YazarMesaj
alimert54
Moderatör
Moderatör
alimert54

Hala inanamiyorum Empty
MesajKonu: Hala inanamiyorum   Hala inanamiyorum Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 10:33 pm

Hala inanamiyorum
Size basimdan gecen inanilmasi güç bir olayi anlatacagim. Su anda 19 yasindayim. Bundan yaklasik bir sene önce, evde tek basima kaliyordum. Bizim daire 4.katta oldugu için pencerem sonuna kadar açik odamda resim çiziyordum. O anda aklima önceden seyrettigim bir korku filmi geldi. Bir anda ürpermistim. Tipki o korku filmde olanlarin basima az sonra geleceginden habersizdim. Mutfaga bir bardak su almaya gittim, odama dönerken arkadan bir elin omzuma dokundugunu farkettim. Birden bardagi firlattim ve odama gittim. N'olur yardim edin diye kendi kendime mirildaniyordum, fakat bir türlü korkudan bagiramiyordum. 4.katta oLmamiza ragmen penceremden tikirtilar geliyordu. Odamin bir kösesinde dizlerimin üstüne çökmüs agliyordum, sonra disari çikmaya karar verdim , o sirada masamin üstündeki resim dosyalarimda garip bi resmin cizili oldugunu farkettim. Artik neredeyse delirme asamasina gelmistim. Odamin kapisini açtim ve hizla disari ciktim. Sanki apartmanda benden baskasi oturmuyormus gibi geliyordu. Gece saat 01:00 civarlariydi, sokakta kimse yoktu. Bense pijamalarimla sokakta öylesine yürüyordum. Inanilmaz bir olaydi, düsünebiliyordum fakat bir türlü istediklerimi yapamiyordum. Sonra ilerde birkaç kedi belirdi benim pesimden geliyorlardi. Kediler bana saldirmak istiyorlardi, inanilmazdi alabildigince kaçiyordum. Fakat etrafta benden baska kimseyi göremiyordum. Sahaba karsi günes yeni yeni dogarken kendine geldim. Odamdaydim, pencerem ardina kadar acikti. Gördüklerimin rüya oldugunu düsündüm bir an. Fakat pijamalarimin kirli oldugunu farkettim. Ayrica sag ayak bilegimde de cizikler vardi. Bunlar kedilerin izleriydi. Yataktan kalktim, daireninn kapisininda açik oldugunu farkettim. Fakat nasil olurduda hiç bisey hatirlamadigim halde odama geri dönmüstüm.

Hiç kimseye bu olayi anlatamiyordum, anlattiklarim ise bana pek inanmis gibi bakmiyorlardi. O günden sonra birdaha hiç resim çizmedim. Odamda çizilmis halde buldugum resmi ise yakmistim...
memo5454
Administrator
Administrator
memo5454

Erkek Mesaj Sayısı : 420
İş/Hobiler : Kitap okumak Bilgisayarda oturmak
Lakap : Memo

Hala inanamiyorum Empty
MesajKonu: Geri: Hala inanamiyorum   Hala inanamiyorum Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 1:33 pm

bende ınanamıyorum bu olaya Very Happy Very Happy Very Happy
https://suluforum.yetkinforum.com

Hala inanamiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası