Sanal Alemin En Sulu Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Alemin En Sulu Forumu

Sanal alemin en sulu forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

önümüze çıkan kişiler ve elindekiler

3 posters
YazarMesaj
alimert54
Moderatör
Moderatör
alimert54

önümüze çıkan kişiler ve elindekiler Empty
MesajKonu: önümüze çıkan kişiler ve elindekiler   önümüze çıkan kişiler ve elindekiler Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 6:22 pm

Ben arkadaşımla bir gün partiden geliyorduk. Ortam sessiz ve karanlıktı bazı sokaklarda ışıklar yanıyordu ama bizim geçtiğimiz sokakta ışık yanmıyordu.Arkadaşım ise karanlığı sever bense tam tersi korkarım giderken karşımıza biri çıktı ve bize ışıklı yerden gidin dedi.Ben gidelim arkadaşım gitmeyelim dedi ama ben onu herzamanki gibi kırmadım karanlık sokağa doğru ilerledik sonra ne görelim karşımızda 5-6 kişi elinde testere ve benzeri kişi çıkmıştı.Onlar kalın sesleriyle bize, gelin lan buraya gelin dediler.Biz çoookkk korktuukkk meğerse adamlar buraya gelin orada dere var diyorlarmış.Adamlar ise elindekilerle ağaç kesiyorlarmış.Bize ışıklı yerden gidin diyen adamda ağaç kesenlerin arasındaydı.Biz karanlığa doğru ilerliyelim derken yol şaşırıp meğerse ormana gitmişiz sonra adamlar bizi evimize bıraktı çookk korktuk ama adamlar iyi insanlarmış sağolsunlar bizi sapa sağlam evimize bıraktılar ama az daha adamlar bizi çağırırken biz altımıza işiyecektik

alıntıdır
memo5454
Administrator
Administrator
memo5454

Erkek Mesaj Sayısı : 420
İş/Hobiler : Kitap okumak Bilgisayarda oturmak
Lakap : Memo

MesajKonu: Geri: önümüze çıkan kişiler ve elindekiler   önümüze çıkan kişiler ve elindekiler Icon_minitimeC.tesi Nis. 19, 2008 2:10 pm

guzel paylasım
https://suluforum.yetkinforum.com
superboy
Administrator
Administrator
superboy

MesajKonu: Geri: önümüze çıkan kişiler ve elindekiler   önümüze çıkan kişiler ve elindekiler Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 8:27 pm

Hımmm. Ben bunu daha önce bir yerde okumuştum ama güzel paylaşım. Bende ilk okuduğumda korkmuştum Very Happy

önümüze çıkan kişiler ve elindekiler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-