Sanal Alemin En Sulu Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Alemin En Sulu Forumu

Sanal alemin en sulu forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

talihsiz kız

2 posters
YazarMesaj
alimert54
Moderatör
Moderatör
alimert54

talihsiz kız Empty
MesajKonu: talihsiz kız   talihsiz kız Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 6:24 pm

13-14 yaşlarındaydım annem ve babam komşuya çay içmeye gittiler kardeşlerim ise dışarıda bilye oynuyorlardı annem giderken bana oğlum banyo sıcak gir yıkan dedi. bende tamam dedim evde yalnız ben olacağımdan kapıyı annemgil giderken kilitledim ve kendi odamdaki banyoya girdim saçımı köpürttüm tam suyu dökecem salonumuzdan bir kız ince sesiyle şarkı gibi bişey mırıldanıyor telefonoumdan geliyor zannettim ama sonra telefonumu kapattığım aklıma geldi bornozumu giydim ve odaya doğru yürüdüm bu yaşlarımdada hiçbirşeyden kormazdım neyse salonun kapısından girdiğimde arkası dönük benim yaşlarımda bir kız gördüm sende kimsin dedim ama o soruma cevap vermedi şarkısını söylüyordu seside çok güzeldi neyse ben ısrarla sorumu soruyordum en sonunda yüzüme doğru hızlı bir şekilde döndü ve etrafından ışıklar çıkarmaya başladı sonra annemgil geldi onlara anlattım bana inanmadılar bende onlardan habersiz hocaya gittim ona anlattımbana olanları anlattı meğerse bizim evde oturan bir ailenin kızıymış aile kızını evde bırakıp çarşıya gitmişler o sırada eve 6 tane adam gelmiş kıza tecavüz edip öldürüp atmışlar...

alıntıdır
memo5454
Administrator
Administrator
memo5454

Erkek Mesaj Sayısı : 420
İş/Hobiler : Kitap okumak Bilgisayarda oturmak
Lakap : Memo

talihsiz kız Empty
MesajKonu: Geri: talihsiz kız   talihsiz kız Icon_minitimeC.tesi Nis. 19, 2008 2:09 pm

kızın annelerıne sabır versın
https://suluforum.yetkinforum.com

talihsiz kız
1 sayfadaki 1 sayfası