Sanal Alemin En Sulu Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Alemin En Sulu Forumu

Sanal alemin en sulu forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yetenekler bnde mi artık

YazarMesaj
memo5454
Administrator
Administrator
memo5454

Erkek Mesaj Sayısı : 420
İş/Hobiler : Kitap okumak Bilgisayarda oturmak
Lakap : Memo

yetenekler bnde mi artık Empty
MesajKonu: yetenekler bnde mi artık   yetenekler bnde mi artık Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 12:50 pm

Alıntı:
Yetenekler bende mi artik
Inanma ve inanmama konusmalarini hiç yazmiyacagim bile... Öncelikle benim 23 yasimda üniversitede mühendislik okuyan bir adam oldugumu düsünün. Yani gayet gerçegi ve hayali bir birinden ayirabilen yeteri kadar zeki bir insan oldugumu bilin. Neden bunlari yaziyorsun diye kesinlikle bir soru gelmistir akliniza... Cevap olarak sadece sunu verebilirim size : "Bulundugunuz ortam hiç bizim gördügümüz kadar basit ve kolay degil bunu birde benim agzimdan duymanizi istedim".

12 yil önce Alanya'da tatile gitmistik. Yillarca oraya gittim ve gitmekten hep zevk almisimdir. Hatta bu sene bile tekrardan gittim... Gittigim sene küçüklükten beri arkadas oldugum Ender'in babasi ve annesinin trafik kazasi geçirdigini ögrendim. Ender çok yakin bir arkadasimdi bende 2 yas büyük olmasina ragmen onunla çok iyi anlasirdim. Zeki bir çocuktu ve gerçekten çevresindekileri etkilemeyi iyi bilirdi. O yaz teyzesi getirmisti ama benim yaz arkadasim Ender gitmis yerine çok farkli bir çocuk gelmisti. 4 yil hiç konusmadik ailesini kaybetmek onu bütün toplumdan uzaklastirmisti. Ailesinin durumu çok iyidi. Ona yüklüce bir para birakmislardi. Yalniz yasiyor, delirdi dedikodulari siteyi her sene salliyordu.

Kaç kere bizim evde konusuldugu zaman çok sert tepkiler verdigimi hatirliyorum. Neyse konuya dönelim 4 yilin ardindan ergenligin verdigi bütün vahsilikle o yaz günlerinde kizlari kumsalda korkutup bir kaç sarilmanin yaratacagi temas için inanilmaz planlar yapiyorduk. Sonunda kizlari kumsala getirtmeyi basardik ve arkadaslarimizdan birini kumun altina gömüp nefes almasi için birde pipet verdik. Kizlara korku hikayeleri anlattik ve gerçekten bu konuda en çok ben basariliydim. Ve tam hikayenin sonunda gömülü olan arkadasimiz kumlarin altindan elini çikarip kizlari çigliklari ile bas basa birakti. Biz sarilma beklerken kizlar panikleyip kaçmaya baslamislardi. O sirada Ender ortaya çikti bembeyaz surati vardi. Ve kizlar onu görünce iyice panikleyecekler diye düsünürken hepsini sakinlestirdi ve kumsal atesinin etrafina oturttu. Ve o gece hepimize inanilmaz seyler anlatti. Bazilarimiz inandi, bazilarimiz da deli saçmasi bunlar diyip konudan siyrildilar. Ama ben 4 yildir konusmadigim arkadasimi bulmanin verdigi heyecanla sabaha kadar onu dinledim ve metafizik inanilmaz derecede ilgimi çekmeye basladi.

Ender kendine Mephisto diyordu. Ve yeteneklerinden bahsediyordu. Onun gördüklerini görmek ve hissetmek istiyordum. Zamanla kendimi gelistirmeye basladim. Ender 8 ay önce kan kanserinden öldü. Bana yaklasik bu konularla ilgili 1000'e yakin farkli dillerde kitaplar birakti. 16 yasimdan beri Enderden gizli kullandigim Mephisto adini artik ben alenen kullaniyorum. Hepiniz yetenekleri merak ediyorsunuz. Evet artik telefon çalmadan kim oldugunu bilme, ölümleri hissetme, bizim boyutta olmayan canlilari hissetme, çakra açilmasi, her türlü ruhsal gücü hissetme, kendi gücünün varligini koruma, gücünü kullanma vb gibi bir çok sey bende de var. Her okudugum kitap beni daha farkli yere mi itiyor bilmiyorum. Sadece korkularin üzerine gitmeyi, bilinmeyini ögrenmek istemeyi ve de ruh, cin vede binlerce farkli enerjiyi hissetmek sizi korkutmasin. Çünkü Ender'le her gece oturup muhabbet ederken, delirdigimi düsünüp gittigim psikologun sari saçli, erkek (Annede babada esmerde) ikiz çocuklari olacagini, 2 yil önceden biliyorsam ve sirf kadin bu yüzden benden korkmaya basliyip beni seanslara almiyorsa vede orada bekleyen insanlarin korkularini sorunlarini hissedip yardim edebiliyorsam bence metafizikte hersey korkutucu degildir. Seytan ve tanri sizden korksun evrendeki en yüksek enerjinin sizin kendi enerjiniz oldugunu unutmayin. Yetenekler hepimizde sadece kullanmasini ögrenin.
https://suluforum.yetkinforum.com

yetenekler bnde mi artık
1 sayfadaki 1 sayfası