Sanal Alemin En Sulu Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Alemin En Sulu Forumu

Sanal alemin en sulu forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Azrail .....

YazarMesaj
memo5454
Administrator
Administrator
memo5454

Erkek Mesaj Sayısı : 420
İş/Hobiler : Kitap okumak Bilgisayarda oturmak
Lakap : Memo

Azrail ..... Empty
MesajKonu: Azrail .....   Azrail ..... Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 12:54 pm

Alıntı:
Azrail
Bir gün arkadaslarla oturmus ilginç konulardan bahsediyorduk. O aksam herkes eve gitti ve kardesimle ben hemen yattik. Çünkü saat epeyce geç olmustu. Uykuya dalar dalmaz rüya görmeye baslamistim. Rüyamda arkadaslarla dolasirken bir seyin bizi takip ettigini farketmistim. Tabi bunu farkeden sadece ben degildim, yanimizda gezen 12 yasinda bir çocukta bunu görmüstü. Arkadaslar bana gelin su tarafa gidelim demislerdi. Ben ise o seyden dolayi hayir eve gidelim artik demistim ev 30 adimlik yerde idi. Onlarda israr edince dayanamadim, ama korkudan tir tir titriyordum. Yolu saptirdigimiz zaman birden mekan degisivermisti. Filmlerde gördügüm çikmaz sokaklar gibiydi; birden, önceden gördügüm sey karsimda bitivermisti. Bu sefer sadece ben görebiliyordum, gözlerime inanamamistim. Bu azraildi, evet evet yanlis okumadiniz gördügüm melek azraildi. Azrailin elinde orak vardi ama oragin uzunca bir sopasi vardi ve bana yesil sari karisimli bir ates topu firlatti. Vücudum dona kaldi uyandigimda yatakta sok geçiriyordum ve 10 dakika dona kalmistim. Ertesi gün bu rüyayi arkadaslara anlattigim zaman o çocukta bana ayni rüyayi gördügünü söylemisti ve bende gizemli biseyler oldugunu kesfettim...
https://suluforum.yetkinforum.com

Azrail .....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-