Sanal Alemin En Sulu Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Alemin En Sulu Forumu

Sanal alemin en sulu forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hersey gerçekti

YazarMesaj
memo5454
Administrator
Administrator
memo5454

Erkek Mesaj Sayısı : 420
İş/Hobiler : Kitap okumak Bilgisayarda oturmak
Lakap : Memo

Hersey gerçekti Empty
MesajKonu: Hersey gerçekti   Hersey gerçekti Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 12:54 pm

Alıntı:
Hersey gerçekti
Girisi çekici kelimelerle yapmak isterdim ama aklimda sadece anim oldugu için beklenilen bir giris yapamadim. Sizlere aktarmak istedigim bir olay var. Bunlari gözünüzde bire bir canlandirirsaniz sevinirim.

Bundan 4 sene evvel,daha önce olamayan, aklima bile gelemeyecek seyler olmaya basladi. Gece uyuyor vaziyetteyken bir anda yükselmeye basladigimi hissediyordum. Arkama dönüp baktigim zaman kendi vücudumu hala uyuyor görüyor ve yoldan geçen arabalarin sesini duyuyordum. Ardindan bir serinlik yavas yavas vücudumu dolasiyordu. Evde dolanmaya devam ediyordum. Ilk defa basima geldigi için irkilip,uyandim. Bu ilk olayda kendimi kontrol edememistim, ama daha sonrakilerde kontrolü yavas yavas elime geçirdim. Aradan 2 gün geçmedi, olay ikinci bir defa daha oldu. Kendimi kontrol etmeye çalisiyordum. Ilk seferde oldugu gibi kendimi ve annemi uyuyor görüyordum. Daha sonra abim geliyordu aklima ve manyak gibi bir serinlik hissediyordum. Sanki her yerim buzla kapliymis gibi. Ardindan bu soguklugu unuttum, abim gözümün önüne geldi. Onun yattigi odayi görüyordum. Odasini dikkatle incelemeye basladim. Bu sirada vücudumdaki sogukluk tekrar geri geldi. Dayanilamayacak bir seviyeye geldi. Artik dayanamiyordum ve uyandim. Parmaklarima baktigimda ,parmaklarim mosmordu. Ertesi sabah abimi aradim ve odasini tek tek tarif etmeye basladim. Abim sasirdi ve “Bunlari nereden biliyorsun?” dedi. Ben de ona sonra açiklayacagimi söyledim. Bu olaydan sonra Ankara’ya gittigimi ve gerçekten bedenimden ayrildigimi anladim. Ama en önemlisi, bundan 1 gün sonra oldu. Uçtugumu hissediyordum ve oturdugumuz apartmani yukardan görüyordum. Bir anda uyandim ve kendimi evimizin dis kapisinin önünde,yattigim giysilerle buldum. Kendime gelmeden evin ziline bastim. Içerden ahsap kapinin sesi ve demir kapinin sürgü sesi bir anda beni hayrete düsürdü. Uyurgezer olarak disariya çikabilecegim aklima geldi. Ahsap kapi neyse ama demir kapinin sürgüsünü disardana asla kapatamazdim. Annem kapiyi açinca sok oldu. Disariya nasil çiktigimi sordu. Verdigim cevap sadece “Bilmiyorum” oldu. Gittim yatagima yattim. Ama ne kadar korksam da bu dolasmalarin yerini hiçbir sey dolduramazdi.
https://suluforum.yetkinforum.com

Hersey gerçekti
1 sayfadaki 1 sayfası