Sanal Alemin En Sulu Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Alemin En Sulu Forumu

Sanal alemin en sulu forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kral ...............

YazarMesaj
memo5454
Administrator
Administrator
memo5454

Erkek Mesaj Sayısı : 420
İş/Hobiler : Kitap okumak Bilgisayarda oturmak
Lakap : Memo

Kral ............... Empty
MesajKonu: Kral ...............   Kral ............... Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 11:37 pm

Esrara bagimli bir vatandasimiz esrar aramaktadir.Tanidigindan bulunduklari mahaldeki bir hamamda çok iyi esrar satildigini ögrenir.Hemen hamama gider ve göbek tasina oturur.Tellak gelir
- "Abi kese atayim mi?"
Bizim adam:
-"Oglum sen keseyi birakta bana esrar getir."
Tellak yaninda bulundurdugu esrari adama verir.Bizimkinin hosuna gitmez bir daha ister.Tellak yeniden getirir.Adam onuda içer fakat hala kafasi iyi olmamistir.Tellak bu kez dolma diye nitelendirilen esrari getirir.Bizimki 1 firt çeker 2 firt çeker 3'üncü firti çektiginde hamami askerler basar.Bizimkini yaka paça sürüklemeye baslarlar.Bizimki yalvarmaya baslar:
- "Abi ne olur götürmeyin beni,çoluk çocugum var benim.Yapmayin abi!".
Asker:
- "Oglum bak sus, sen krala çok benziyorsun.Onun yerine geçeceksin."
Adami saraya götürürler ve tahta oturturlar.Aradan bir müddet zaman geçtikten sonra vezir gelir bizimkine bir arzusunun olup olmadigini sorar. bizimki ilk basta utansada sarisin hatun ister.zaman getikçe bizimkinin bu istegi siklasir. Sonra sikilir, vezir yine gelir ve sorar:
- "Kralim bir arzunuz var mi?"
Bizimki eski mahallesine gitmek istedigini söyler.Tahterevanda mahallesine götürürler. Caddenin ortasindan geçmektedirler. Herkes camlarda krali seyretmektedir. Disarida büyük heyecan, kral yere inmek istedigini söyler. Kral indikten sonra etrafina bakar ve pelerinini siyirip yolun ortasina ...çmaya baslar. Ensesine aniden tokat gelir ve yikilir. Vuran hamamdaki tellaktir ve söyle der:
- "Ulan ...ospu çocugu, 3 kere masturbasyon yaptin bisey demedim simdi göbek tasinin ortasina ....yorsun!!! " (bizimki dolma diye nitelendirilen esrardan 3 üncü firti çektikten sonra kafayi bayagi iyi bulur.)
https://suluforum.yetkinforum.com

Kral ...............
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kral Henry ve Kilise