Sanal Alemin En Sulu Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Alemin En Sulu Forumu

Sanal alemin en sulu forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Azrail Kandırmacası

2 posters
YazarMesaj
superboy
Administrator
Administrator
superboy

Azrail Kandırmacası Empty
MesajKonu: Azrail Kandırmacası   Azrail Kandırmacası Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 1:45 pm

adamın biri birgün yolda giderken otostop çeken bir adamı görmüş ve arabasına bindirmiş adam arka koltuğa binmiş bu adam şöföre ''ben senin azrailinim!! demiş adamda ''ya bi git işine arkadaşım ''demiş adamda ''görüceksin 20 metre sonra bir kişi daha bindiricen ''demiş ve 20metre sonra birini daha bindirmiş sonra adam ön koltuğa binmiş arka koltuktaki yine ''ben senin azrailinim'' demiş sonra şöför ön koltuktaki yolcuya ''ben araba kullanıorum arka koltuktaki şu adama saçmaladığını sölermisin ''demiş ön koltuktaki yolcu arkaya bakmış ve şöföre bakarak ''arkada kimse yokki! '' demiş sonrada arka koltuktaki yolcu demişki ''bak gördünmü inanmıyorsun ama ben senin azrailinim ''demiş adam şoka girmiş ve inanmış sonra arka koltuktaki demiş ki'' kalk git 2 rekat namaz kıl zaten hiç iiliğin yok! '' adam okorku ve telaşla gitmiş dışarıya namaz kılmaya ve ne olmuş tahmin edin??? ?? arabadaki iki kişi arabayı çalıp kaçmış. bence ii bir numara!! yaşanmıştır!

ehuheheeheh allam ben bunu okuyunca koptum sizlede paylaşayım dedim süper dolandırıcılık ama Very Happy
memo5454
Administrator
Administrator
memo5454

Erkek Mesaj Sayısı : 420
İş/Hobiler : Kitap okumak Bilgisayarda oturmak
Lakap : Memo

Azrail Kandırmacası Empty
MesajKonu: Geri: Azrail Kandırmacası   Azrail Kandırmacası Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 10:56 am

ılgınççççç..........
https://suluforum.yetkinforum.com

Azrail Kandırmacası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Azrail .....